www.midisoubory.cz | ![]() hudba.hradiste.cztexty písní, midi soubory, noty, foto autorů a interpretů |
| Titulní strana |
| Skladby |
| Autoři |
| Akordy |
| Odkazy |
| Diskuzní fórum |
| Komentáře |
| Poptávka po MIDI |
| Srazy uživatelů |
| Upload souborů |
| Prodej MP3 |
| Koupit kredit |
| Vaše konto |
| Registrace |
| O projektu |
| Nabídka autorům |
| PODMÍNKY PRO STAHOVÁNÍ MIDI SOUBORŮ Nabídka inzerce informace o využití reklamní plochy na serveru. |

| ||||||||
| MIDI SOUBORY: |
| ID | XG | KAR | Poplatek | Bytes | Čas | Zaslal | Staženo | Datum | DEMO | ||
90483. | ![]() | Karaoke | 37 Kč |
| 78359 | 02:50 | Fredy
| ![]() | |||
| Zdarma je pouze DEMO ukázka. Chcete-li stáhnout celou verzi midi souboru, klikněte levým tlačítkem myši na ikonu "KOUPIT" a otevře se Vám okno, ve kterém zaplatíte a stáhnete midi soubor. Stahování MIDI souborů je povoleno přihlášeným uživatelům, kteří mají na reg.kontě zaslanou zálohu na autorské poplatky. Pro přehrávání DEMO ukázky používejte Van Basco Karaoke Player, jiné programy nemusí umět zkrácený soubor přehrát. |
| PŘÍLOHY KE SKLADBĚ |
| Soubory | Velikost | Datum | Zaslal | |
| 1. | DOC-Josef Stelibsky-Kdyby_to_tak_bylo_mozn(638520).doc | 33280 | Fredy |
Kdyby to tak bylo možnýPředehra 1. Že prej ten, kdo hloubá, říkala vždy naše kuchta, buď je s odpuštěním trouba, nebo beznadějný buchta. Já jsem přišel časem k názoru, že pravdu měla, vždyť já nevím, co se dělá, když mám rád a nechci lhát. Refrain (: Kdyby to tak bylo možný, měl bych jedno přání zbožný, chtěl bych tě mít v objetí, od půl šestý do pěti. Kdyby to tak bylo možný, chtěl bych ti své srdce dát, protože tě mám, protože tě mám, protože tě mám tak rád. :) 2. Pro mě, prosím skromně dej mi srdce bez otázky a já na nejbližším stromě vyřežu ti svoje z lásky. Štěstí držím v pěsti, nech mě chvíli vedle sebe, já ti snesu modré z nebe, vím jen sám, jak rád tě mám. Refrain (: Kdyby to tak bylo možný, měl bych jedno přání zbožný, chtěl bych tě mít v objetí, od půl šestý do pěti. Kdyby to tak bylo možný, chtěl bych ti své srdce dát, protože tě mám, protože tě mám, protože tě mám tak rád. :) 3. Že prej hřích je v ženě, proto Adam sněd tu hrušku, Oldřich toužil po Boženě, Tarzan našel si svou družku. Já jsem poznal časem, že tohleto býti musí, kdo to jenom jednou zkusí, ten to říká napořád. Refrain (: Kdyby to tak bylo možný, měl bych jedno přání zbožný, chtěl bych tě mít v objetí, od půl šestý do pěti. Kdyby to tak bylo možný, chtěl bych ti své srdce dát, protože tě mám, protože tě mám, protože tě mám tak rád. :) Text zaslal: Fredy |
| KOMENTÁŘE UŽIVATELŮ KE SKLADBĚ |
| Váš komentář |




Flash disk 64 GB - kytara - elektrická Flash disk 64 GB - kytara - španělka Flash disk 32 GB - housl.klíč Flash disk 32 GB - klávesy![]() www.prodavacka.cz Arduino UNO - Arduino NANO |
|
(c) 2003 - 2026 Stanislav Lopata, Uherské Hradiště |