HUDBA.HRADISTE.CZ 
 

www.midisoubory.cz

kytara

hudba.hradiste.cz

texty písní, midi soubory, noty, foto autorů a interpretů

     

  Dnes je 22. 06. 2026, 20:07:23        Přihlášení uživatele:     Heslo:

PODMÍNKY
PRO STAHOVÁNÍ
MIDI SOUBORŮ

Nabídka inzerce
informace o využití
reklamní plochy
na serveru.
BANNER


TOPlist
počítání od 2.4.2004



















































RAMRAMRAM
 
Josef Stelibský / Jarka Mottl / Karel Melíšeklinka
Název skladby:

Kdyby to tak bylo možný

Rubrika: Národní, lidové, dechovka
- slow-fox


Album:


Počet zobrazení: 257       Tisk textu písně: Tisk písně
FOTO
Josef Stelibský
 
RAMRAMRAM
PODMÍNKY PRO STAHOVÁNÍ MIDI SOUBORŮ - (0)
 MIDI SOUBORY: 
IDXGKARPoplatek BytesČasZaslalStaženoDatumDEMO
90483.
XG
Karaoke
37 Kč Koupit a stáhnout soubor
78359
02:50
Fredy Informace
  0
15.06.2026
DEMO
linka
Zdarma je pouze DEMO ukázka. Chcete-li stáhnout celou verzi midi souboru, klikněte levým tlačítkem myši na ikonu "KOUPIT" a otevře se Vám okno, ve kterém zaplatíte a stáhnete midi soubor. Stahování MIDI souborů je povoleno přihlášeným uživatelům, kteří mají na reg.kontě zaslanou zálohu na autorské poplatky. Pro přehrávání DEMO ukázky používejte Van Basco Karaoke Player, jiné programy nemusí umět zkrácený soubor přehrát.

 PŘÍLOHY KE SKLADBĚ 
 SouboryVelikostDatumZaslal  
1. DOC-Josef Stelibsky-Kdyby_to_tak_bylo_mozn(638520).doc33280
15.06.2026
Fredy  


Kdyby to tak bylo možný

Předehra

1. Že prej ten, kdo hloubá,
říkala vždy naše kuchta,
buď je s odpuštěním trouba,
nebo beznadějný buchta.
Já jsem přišel časem 
k názoru, že pravdu měla, 
vždyť já nevím, co se dělá, 
když mám rád a nechci lhát.

Refrain
(: Kdyby to tak bylo možný,
měl bych jedno přání zbožný,
chtěl bych tě mít v objetí,
od půl šestý do pěti.
Kdyby to tak bylo možný,
chtěl bych ti své srdce dát,
protože tě mám, protože tě mám,
protože tě mám tak rád. :)

2. Pro mě, prosím skromně
dej mi srdce bez otázky
a já na nejbližším stromě
vyřežu ti svoje z lásky.
Štěstí držím v pěsti,
nech mě chvíli vedle sebe,
já ti snesu modré z nebe,
vím jen sám, jak rád tě mám.

Refrain
(: Kdyby to tak bylo možný,
měl bych jedno přání zbožný,
chtěl bych tě mít v objetí,
od půl šestý do pěti.
Kdyby to tak bylo možný,
chtěl bych ti své srdce dát,
protože tě mám, protože tě mám,
protože tě mám tak rád. :)

3. Že prej hřích je v ženě,
proto Adam sněd tu hrušku,
Oldřich toužil po Boženě,
Tarzan našel si svou družku.
Já jsem poznal časem,
že tohleto býti musí,
kdo to jenom jednou zkusí,
ten to říká napořád.

Refrain
(: Kdyby to tak bylo možný,
měl bych jedno přání zbožný,
chtěl bych tě mít v objetí,
od půl šestý do pěti.
Kdyby to tak bylo možný,
chtěl bych ti své srdce dát,
protože tě mám, protože tě mám,
protože tě mám tak rád. :)


Text zaslal: Fredy

 KOMENTÁŘE UŽIVATELŮ KE SKLADBĚ 
 Váš komentář 
Nadpis:
Text (max. 2000 znaků)
Odesílat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.
Po zaregistrování získáte možnosti, které anonymní návštěvníci nemají.





BANNER
Nejnovější karaoke
Nejnovější noty
Nejnovější XF midi
Nejnovější MP3 podklady

Nejoblíbenější MIDI
Nejoblíbenější karaoke
Nejoblíbenější XG midi
Nejoblíbenější XG KAR
Nejoblíbenější XF midi

CZ texty na zahr.songy
Náboženská hudba

Stahované midi včera

Seznam skladeb bez midi souborů
BANNER
BANNER
BANNER

LOGO

fotoFlash disk 64 GB - kytara - elektrická

fotoFlash disk 64 GB - kytara - španělka

fotoFlash disk 32 GB - housl.klíč

fotoFlash disk 32 GB - klávesy

foto
www.prodavacka.cz

Arduino UNO - Arduino NANO





























(c) 2003 - 2026 Stanislav Lopata, Uherské Hradiště
hudba@midisoubory.cz

midi-song.com
Vaše IP adresa: 216.73.217.154, čas zpracování: 0,911 sekund,