| Josef Stelibský / Jarka Mottl / Karel Melíšek |
Kdyby to tak bylo možný |
Předehra 1. Že prej ten, kdo hloubá, říkala vždy naše kuchta, buď je s odpuštěním trouba, nebo beznadějný buchta. Já jsem přišel časem k názoru, že pravdu měla, vždyť já nevím, co se dělá, když mám rád a nechci lhát. Refrain (: Kdyby to tak bylo možný, měl bych jedno přání zbožný, chtěl bych tě mít v objetí, od půl šestý do pěti. Kdyby to tak bylo možný, chtěl bych ti své srdce dát, protože tě mám, protože tě mám, protože tě mám tak rád. :) 2. Pro mě, prosím skromně dej mi srdce bez otázky a já na nejbližším stromě vyřežu ti svoje z lásky. Štěstí držím v pěsti, nech mě chvíli vedle sebe, já ti snesu modré z nebe, vím jen sám, jak rád tě mám. Refrain (: Kdyby to tak bylo možný, měl bych jedno přání zbožný, chtěl bych tě mít v objetí, od půl šestý do pěti. Kdyby to tak bylo možný, chtěl bych ti své srdce dát, protože tě mám, protože tě mám, protože tě mám tak rád. :) 3. Že prej hřích je v ženě, proto Adam sněd tu hrušku, Oldřich toužil po Boženě, Tarzan našel si svou družku. Já jsem poznal časem, že tohleto býti musí, kdo to jenom jednou zkusí, ten to říká napořád. Refrain (: Kdyby to tak bylo možný, měl bych jedno přání zbožný, chtěl bych tě mít v objetí, od půl šestý do pěti. Kdyby to tak bylo možný, chtěl bych ti své srdce dát, protože tě mám, protože tě mám, protože tě mám tak rád. :) |
Vytištěno dne: 22. 06. 2026, 21:03:53 Tento text najdete na adrese: http://www.midisoubory.cz/ |