HUDBA.HRADISTE.CZ 
 

www.midisoubory.cz

kytara

hudba.hradiste.cz

texty písní, midi soubory, noty, foto autorů a interpretů

     

  Dnes je 27. 06. 2026, 00:24:31        Přihlášení uživatele:     Heslo:

PODMÍNKY
PRO STAHOVÁNÍ
MIDI SOUBORŮ

Nabídka inzerce
informace o využití
reklamní plochy
na serveru.
BANNER


TOPlist
počítání od 2.4.2004



















































RAMRAMRAM
 
Bobr a Motýllinka
Název skladby:

Dej mi víno

Rubrika: Pop, rock, beat



Album:


Počet zobrazení: 661       Tisk textu písně: Tisk písně
FOTO
Bobr a Motýl
 
RAMRAMRAM
PODMÍNKY PRO STAHOVÁNÍ MIDI SOUBORŮ - (0)
 MIDI SOUBORY: 
IDXGKARPoplatek BytesČasZaslalStaženoDatumDEMO
90428.
XG
Karaoke
69 Kč Koupit a stáhnout soubor
36250
02:27
midikar Informace
  0
12.06.2026
DEMO
90429.
XG
Karaoke
69 Kč Koupit a stáhnout soubor
37790
02:27
midikar Informace
  0
12.06.2026
DEMO
90430.
XG
Karaoke
69 Kč Koupit a stáhnout soubor
36266
02:27
midikar Informace
  0
12.06.2026
DEMO
90431.
XG
Karaoke
69 Kč Koupit a stáhnout soubor
37805
02:27
midikar Informace
  0
12.06.2026
DEMO
90432.
XG
Karaoke
69 Kč Koupit a stáhnout soubor
39427
02:27
midikar Informace
  0
12.06.2026
DEMO
linka
Zdarma je pouze DEMO ukázka. Chcete-li stáhnout celou verzi midi souboru, klikněte levým tlačítkem myši na ikonu "KOUPIT" a otevře se Vám okno, ve kterém zaplatíte a stáhnete midi soubor. Stahování MIDI souborů je povoleno přihlášeným uživatelům, kteří mají na reg.kontě zaslanou zálohu na autorské poplatky. Pro přehrávání DEMO ukázky používejte Van Basco Karaoke Player, jiné programy nemusí umět zkrácený soubor přehrát.

 PŘÍLOHY KE SKLADBĚ 
 SouboryVelikostDatumZaslal  
1. DOC-Bobr a Motyl-Dej_mi_vino(485233).doc27648
12.06.2026
midikar  


Dej mi víno

Když jako dítě neměl jsem rád
Když někdo slabšího bil.
Večer když pak šel na kutě spát
Vždycky jsem tak trochu snil

Že lidi rozum dostat musí
A to jsem se šeredně splet
Prý jestli si něco k druhým zkusím
Jó takovej už je náš svět

R:  Dej mi víno ještě chci pít
      Sám si nenalívám
      Dej m i víno já budu žít
      Do války nepospíchám

   Mezihra

A tak mě vzali na hodně let
Mundůr mě kousal jak veš
Já jsem si strčil za ucho květen
A pohladil tu svoji pleš

Válka je blbec to každej ví
Proč nás tam pořád ženou
A když se zeptám neodpoví
Já chci být doma s ženou

R:  Dej mi víno ještě chci pít
      Sám si nenalívám
      Dej m i víno já budu žít
      Do války nepospíchám
 
dohra


Text zaslal: midikar

 KOMENTÁŘE UŽIVATELŮ KE SKLADBĚ 
 Váš komentář 
Nadpis:
Text (max. 2000 znaků)
Odesílat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.
Po zaregistrování získáte možnosti, které anonymní návštěvníci nemají.





BANNER
Nejnovější karaoke
Nejnovější noty
Nejnovější XF midi
Nejnovější MP3 podklady

Nejoblíbenější MIDI
Nejoblíbenější karaoke
Nejoblíbenější XG midi
Nejoblíbenější XG KAR
Nejoblíbenější XF midi

CZ texty na zahr.songy
Náboženská hudba

Stahované midi včera

Seznam skladeb bez midi souborů
BANNER
BANNER
BANNER

LOGO

fotoFlash disk 64 GB - kytara - elektrická

fotoFlash disk 64 GB - kytara - španělka

fotoFlash disk 32 GB - housl.klíč

fotoFlash disk 32 GB - klávesy

foto
www.prodavacka.cz

Arduino UNO - Arduino NANO





























(c) 2003 - 2026 Stanislav Lopata, Uherské Hradiště
hudba@midisoubory.cz

midi-song.com
Vaše IP adresa: 216.73.217.55, čas zpracování: 0,793 sekund,