HUDBA.HRADISTE.CZ
Bobr a Motýl

Dej mi víno


Když jako dítě neměl jsem rád
Když někdo slabšího bil.
Večer když pak šel na kutě spát
Vždycky jsem tak trochu snil

Že lidi rozum dostat musí
A to jsem se šeredně splet
Prý jestli si něco k druhým zkusím
Jó takovej už je náš svět

R:  Dej mi víno ještě chci pít
      Sám si nenalívám
      Dej m i víno já budu žít
      Do války nepospíchám

   Mezihra

A tak mě vzali na hodně let
Mundůr mě kousal jak veš
Já jsem si strčil za ucho květen
A pohladil tu svoji pleš

Válka je blbec to každej ví
Proč nás tam pořád ženou
A když se zeptám neodpoví
Já chci být doma s ženou

R:  Dej mi víno ještě chci pít
      Sám si nenalívám
      Dej m i víno já budu žít
      Do války nepospíchám
 
dohra




Vytištěno dne: 27. 06. 2026, 01:35:06
Tento text najdete na adrese: http://www.midisoubory.cz/