| Bobr a Motýl |
Dej mi víno |
Když jako dítě neměl jsem rád
Když někdo slabšího bil.
Večer když pak šel na kutě spát
Vždycky jsem tak trochu snil
Že lidi rozum dostat musí
A to jsem se šeredně splet
Prý jestli si něco k druhým zkusím
Jó takovej už je náš svět
R: Dej mi víno ještě chci pít
Sám si nenalívám
Dej m i víno já budu žít
Do války nepospíchám
Mezihra
A tak mě vzali na hodně let
Mundůr mě kousal jak veš
Já jsem si strčil za ucho květen
A pohladil tu svoji pleš
Válka je blbec to každej ví
Proč nás tam pořád ženou
A když se zeptám neodpoví
Já chci být doma s ženou
R: Dej mi víno ještě chci pít
Sám si nenalívám
Dej m i víno já budu žít
Do války nepospíchám
dohra
|
Vytištěno dne: 27. 06. 2026, 01:35:06 Tento text najdete na adrese: http://www.midisoubory.cz/ |