| Volant / Pavel Milichovský |
Nanananá |
Sednu si tu vlevo prosím jedno pivo. Bude mi tam milo poohlédnu vpravo. Tam, co sedíš ty a někdy i já. V nebi budu pykat za to, že jsem sám. |
Vytištěno dne: 22. 06. 2026, 21:28:36 Tento text najdete na adrese: http://www.midisoubory.cz/ |