| Vladimír Mišík |
Šmajdák a ploužáky |
Intro: ,,, ,, Chodíme žebrat za brány ráje kde vládnou jazzmani a bigbeat hraje nosí se punkrock a podkolenky a stíny pod oknem namísto rtěnky. Tančí se šmajdák a ploužáky z beden nám skáčou repráky študák si zazpívá svý mondénní blues a pak čeká u piva na autobus. Po ránu do kina co se dnes hraje vesmír se rozpíná zmrzlina taje ,,, ,, vesmír se rozpíná zmrzlina taje ,,, ,,, |
Vytištěno dne: 22. 06. 2026, 17:30:17 Tento text najdete na adrese: http://www.midisoubory.cz/ |