| Traditional |
Stará stezka |
Stará stezka kdysi vedla Oklahomou. Když jsem býval mladý vyprávěl mi děd. Po ni jezdil cowboy když se vracel domů v sedle houpal se a svoji píseň pěl. Jodley jou V dáli na obzoru pnou se modré hory, na nich táborové ohně vidět jest. Kolem kamarádi cowboyové sedí, zpívaj písně, které navrací je z cest. Jodley jou Dávno přešla stáda stezkou opuštěnou, dávno žlutý písek stopy již zavál. Nikdy nezasviští laso nad mou hlavou, pryč jsou chvíle, kdy jsem koně sedlával. Jodley jou. |
Vytištěno dne: 27. 06. 2026, 04:51:32 Tento text najdete na adrese: http://www.midisoubory.cz/ |