| Martina Kreibich / Ludovít Kašuba |
Dám ti svoju pusu |
Každý tvoj úsmev, vo mne iskru zanechá a v tej chvíľi viem, že som presne tam, kde mám byť ja Dám ti svoju pusu ako by to bolo prvý raz, ako by to bolo prvý raz, ako by to bolo prvý raz, Ať všetci vidia, že my sme tá dvojica, Ať všetci vidia, že mi na tebe záleží, Ať všetci cítia, že už sa blíži tá chvíľa Dám ti svoju pusu, ako by to bolo prvý raz, Dám ti svoju pusu, ako by to bolo prvý raz, Dám ti svoju pusu, ako by to bolo prvý raz... Ako by to bolo prvý raz, Srdce bije rýchlejšie, keď si blízko mňa, a ja viem, že s tebou sa deň vždy začína Dám ti svoju pusu ako by to bolo prvý raz, ako by to bolo prvý raz, ako by to bolo prvý raz, Ať všetci vidia, že my sme tá dvojica Ať všetci vidia, že mi na tebe záleží, Ať všetci cítia, že už sa blíži tá chvíľa Dám ti svoju pusu ako by to bolo prvý raz, Dám ti svoju pusu ako by to bolo prvý raz, Dám ti svoju pusu ako by to bolo prvý raz... Ako by to bolo prví raz |
Vytištěno dne: 26. 06. 2026, 04:12:09 Tento text najdete na adrese: http://www.midisoubory.cz/ |