| Antonín Tichý / Ladislav Jacura |
Lásko, jak se máš |
Má bývalá lásko, jak se máš, zda si na ty schůzky vzpomínáš ? Noc nás hřála, den nás vítal, když jsem říkal: "Mám tě rád " To ti bylo, to ti bylo, roztoužených sedmnáct. |
Vytištěno dne: 28. 06. 2026, 08:33:40 Tento text najdete na adrese: http://www.midisoubory.cz/ |