| Pavel Vítek |
Dej mi svou dlaň |
1. Jsme všichni poutníci,
co za slunce jdou,
o touze, o snech a o splynutích,
nikdo z nás nechce být sám.
jeden druhého míjí,nechci Tě
ztratit,to víš!
Ref: Dej mi svou dlaň,já dám Ti svou,
buď můj otisk,vírou mou,
když mě opustíš,tak pro co bych žil?
Dej mi svý ústa,chci z nich sát,
dej mi sílu milovat,
z pramene lásky chci jen s tebou pít.
2. Zkouším Ti srdce svý teď otevřít,
přečíst z Tvých doteků vzkaz,
proč Tvá pleť jiskří,
když Tě hladím?
Cítím jak tiše teď v nás,
nad námi pomalu svítá,
nechci tě ztratit,to víš!
Ref. 3x
|
Vytištěno dne: 22. 06. 2026, 21:11:06 Tento text najdete na adrese: http://www.midisoubory.cz/ |