| Česká lidová |
Žili dva bratři pospolu |
Žili dva bratři pospolu, jeden měl ženu krásnou, [: tak krásnou jako z růže květ, jako hvězdičku jasnou.:] Vypukla válka světová, starší měl do ní jíti, [: zde bratře, zde ti svěřuji, Nejdražší světa kvítí. :] Když potom válka skončila, starší se navrátil z ní [: mladší mu ženu objímal, jak by mu byla vlastní.:] |
Vytištěno dne: 27. 06. 2026, 01:57:38 Tento text najdete na adrese: http://www.midisoubory.cz/ |