| Božejáci / Česká lidová / Viliam Béreš |
To byla kočka |
Ú: G7/G7/C/C/G7/G7/G7/C//
C G7 C
1. Jednoho dne zvečera stala se mi nehoda,
G7 C
malá černá kočička mi do postýlky skočila.
C G7
R. [: To byla kočka, ta měla očka,
G7 / 2.CG7/C//
ta měla oči kočičí.:]
2. Já rozsvítil svíčičku,abych poznal kočičku,
kočička mi svíčku zhasla a dala mi hubičku.
R: To byla kočka...
M.=Ú 8 taktů
3. Chtěl jsem ji vzít za ocas,
neměla ho,byl to špás,
utekla mi do koutečka
za chviličku zpátky zas.
R: To byla kočka...
4. Pro legraci,pro ten špás,
přijď,kočičko,zítra zas,
budeme se milovati
až do rána zas a zas.
|
Vytištěno dne: 22. 06. 2026, 18:32:25 Tento text najdete na adrese: http://www.midisoubory.cz/ |