| Desmod |
Zhorí vsetko, co mám |
C Cmaj7
Mám tvoj list
Ami
Vraj musíš ísť
Fmaj7 G
Zhorí všetko čo mám
Ami, G
Ak odídeš
Nič len tma
Obklopí ma
Zhorí všetko čo mám
A ty to vieš
R: Chcel som nájsť
Záchranný pás
Ktorý udrží nás
Už nemám síl
Tak pýtam sa
Či vieš, že ja
Nie som ten kto to v nás zapálil
Už len púšť
Dám prst na spúšť
Zhorí všetko čo mám
Ak odídeš
Dosť už sĺz
Tak zostať skús
Zhorí všetko čo mám
A ty to vieš
Cítim chlad
Posledný krát
Zhorí všetko čo mám
Ak odídeš
Nič len tma
Obklopí ma
Zhorí všetko čo mám
A ty to vieš |
Vytištěno dne: 22. 06. 2026, 18:32:27 Tento text najdete na adrese: http://www.midisoubory.cz/ |