| Lidová píseň |
Pivovárek |
1. V budějickém kraji muzikanti hrají [: že v tom našem pivováře dobré pivo mají :] 2. Chasa jde k muzice do naší vesnice [: šenkýř točí dobré pivo na sále je živo :] 3. Kde se pivo vaří tam se dobře daří [: kdo pivečko hodně pije do sta let tu žije :] |
Vytištěno dne: 22. 06. 2026, 19:57:22 Tento text najdete na adrese: http://www.midisoubory.cz/ |