| Josef Pepa Streichl |
Došla vodka, došla cola |
Předehra : Intro Došla vodka došla cola došlo všechno co mám rád Došla vodka došla cola došlo všechno co mám rád I ta ženská co mi včera dala už ani ta mi nechce dát Došla něha došla láska nezbývá než znovu pít (pokud je co) Došla něha došla láska nezbývá než znovu pít A ten chtíč po pěší zóně nezbývá než rozchodit Mezihra : solo ad lib. Pořád čekáš co řekne ona zda-li řekne ráda tě mám Pořád čekáš co řekne ona zda-li řekne ráda tě mám A když ne tak zbývá pěší zóna šlapat chodník sem a tam |
Vytištěno dne: 22. 06. 2026, 19:39:03 Tento text najdete na adrese: http://www.midisoubory.cz/ |