| Mňága a Žďorp |
Vločky |
Sněhový vločky letí napříč tmou, hlavou jim běží kam dopadnou. Jo, jo já nevim. Sněhový vločky lehce padají tmou, na padáčcích visí napříč oblohou. Jo, jo já nevim. Dopadnou a rozplácnou se sněhový vločky. Zapnu si stěrač, abych lépe viděl. Jedu jak blázen abych někam dojel. Jo, jo já nevim. Dopadnu a rozplácnu se |
Vytištěno dne: 22. 06. 2026, 20:54:04 Tento text najdete na adrese: http://www.midisoubory.cz/ |