| Mňága a Žďorp |
Byla 1 holka |
Byla jedna holka ta mě měla ráda a já jsem ji měl rád Jenže dny se kutálely jinak než jsme chtěli a to co hezký bylo to se vytratilo Zbyla tu jedna holka ta je teďka sama a já jsem taky sám Protože to co hezký bylo to se vytratilo a dny se kutálely jinak než jsme chtěli |
Vytištěno dne: 22. 06. 2026, 18:39:57 Tento text najdete na adrese: http://www.midisoubory.cz/ |